KONST / Litografier / Färglitografi 8102034
nr 810 2034
Pablo Picasso
(1881-1973), Spanien
Färglitografi , Pablo Picasso (1881-1973), 348/500, stämpelsignerad, motivets mått: 72x60
Pablo Picasso, spansk konstnär och poet född 1881, död 1973.
måndag 25 februari 2013
kl 20:53:28
Pablo Picasso
Läs mer om Pablo Picasso